Operátor výroby Písek

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

28250 - 32000 Kč

Značka:

28201720734

Firma:

Faurecia Components Písek, s.r.o.

Náplň práce

CIZ
Náplň práce: montáž kovových konstrukcí autosedaček
Pracovní doba: třísměnný provoz
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8 000Kč
První kontakt Anna Vokurková tel 725 610 725, mail: anna.vokurkova@forvia.com

Podobné nabídky práce

Operátor výroby

před 6 dny Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
29349 - 35500 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor/ka výroby

aktivní nabídka Nišovice-Volyně Trenkwalder a.s.
35000.00 Kč za měsíc

Operátor výroby (m/ž) - až 35 000 Kč/měsíc

před 2 dny Střížovice Randstad HR Solutions s.r.o.
28000 - 35000 Kč/měsíc

Vedoucí výroby

před týdnem Veselí nad Lužnicí Randstad HR Solutions s.r.o.

Dělník výroby(m/ž), až 36.000,-Kč/měs.

včera Bechyně Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
33000 - 36000 Kč za měsíc

Administrativní podpora výroby

před týdnem České Budějovice PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
28000 - 38500 Kč/měsíc

Mistr výroby - 3 směny

před týdnem České Budějovice Trenkwalder a.s.
45000.00 Kč za měsíc

Dělník do výroby České Velenice

před týdnem České Velenice UNIWORKS CB s.r.o.
25000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Mistr výroby | České Budějovice | 40 000 - 45 000 Kč/HM

včera České Budějovice Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Dělník potravinářské výroby – sklep, Pivovar Protivín

včera Protivín Pivovar Protivín, a.s.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Faurecia Components Písek, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Anna Vokurková
Tel: 725 610 725
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.