Prodejce nových a ojetých vozů Čáslav

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Čáslav

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29275980796

Firma:

INPRO Čáslav s.r.o.

Náplň práce

Prodej nových a ojetých vozů Škoda.

Požadujeme příjemné vystupování a komunikace se zákazníky, organizační schopnosti. Praxe v oboru výhodou.

Zaměstnanecké výhody: dobré finanční ohodnocení, zaměstnání na HP, zázemí silné společnosti, práce v dobrém kolektivu, systém zaměstnaneckých benefitů, nástup možný ihned.



Podobné nabídky práce

Mechanik pro opravy havarovaných vozů

včera Benešov GETBID Staffing s.r.o.
40000 Kč za měsíc

Flashování jednotek a vozů pro vývoj Škoda Auto - brigádně

před 2 dny Mladá Boleslav DPV Group s.r.o.
160 - 190 Kč za hodinu

Prodejce - skladník

dnes Čelákovice ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
35000 - 37000 Kč za měsíc

Prodejce svářecí techniky

aktivní nabídka Kladno JOBSTART s.r.o.
40000 - 45000 Kč za měsíc

Obchodní referent / referentka - prodejce

aktivní nabídka Komárov u Hořovic (pracovní cesty i letecky po cel JOBSYSTEM s.r.o.

Prodejce automobilů, fixní mzda + provize, možné ihned, komplexn

před týdnem Kladno Axial Personnel Agency, s.r.o.
40000 - 70000 Kč za měsíc

Vedoucí provozu

před 5 dny Skupice (okres Chrudim) ETHIC HR, s.r.o.

Skladník / řidič VZV (m/ž)

před 2 dny Kutná Hora Jusda Kutná Hora
25950-28950

Skladník/ řidič VZV, Man up (m/ž)

před 6 dny Kutná Hora Jusda Kutná Hora
26700 - 29600 Kč za měsíc

Vedoucí stavebního úřadu

před týdnem Zbraslavice CRI ameba.eu, s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

INPRO Čáslav s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jitka Vránová
Tel: 605 296 598
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.