Pricing Analyst Praha

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000209822

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která je členem mezinárodní finanční skupiny silně zastoupené v zemích střední a východní Evropy, hledáme nového kolegu/kolegyni do pricingového týmu na pozici Pricing Analyst, který se bude zaměřovat na oblast pricingu pojistných produktů.

Hledáme osobnost, která má technické cítění, umí pracovat s čísly a zjištěné výsledky dokáže vhodně interpretovat.

Náplň práce:
* Analýza vývoje profitability portfolia produktů
* Výpočet sazeb pojistného a obchodního plánu a tvorba dokumentace v angličtině na základě zjištěných dat a informací
* Spolupráce s produktovým a obchodním týmem v rámci regionu střední a východní Evropy (Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Rumunsko, Bulharsko)
* Zapojení do produktového vývoje (nejlepší pojištění schopnosti splácet v ČR)
* Pravidelná komunikace se zkušenými odborníky z oboru pojišťovnictví

Požadujeme:
* VŠ vzdělání (zaměření: ekonomika, finance, matematika, bankovnictví nebo pojišťovnictví)
* Předchozí zkušenosti ze sektoru financí, bankovnictví či pojišťovnictví výhodou
* Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními kolegy)
* Analytické a logické myšlení, schopnost interpretovat získaná data a informace
* Dobrá znalost práce s MS Office (zejména Excel), SQL, Power BI – výhodou
* Preciznost, spolehlivost, zodpovědnost
* Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
* Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
* Práce v mezinárodní společnosti v přátelském týmu kolegů
* Práce na HPP, plný úvazek
* Vzdělávání podporované společností (příspěvek na vzdělávání, jazykové kurzy, externí kurzy), podpora od zkušených kolegů samozřejmostí
* Stravenky 194 Kč/den
* 25 dní dovolené, 3 free days
* Cafeteria (18 000 bodů/rok pro sport, kulturu, vzdělání dle Vašeho výběru)
* Multisport karta (hrazená skrze Cafeterii (1100 bodů/měsíc)
* Refferal program – odměna do výše 50 000 Kč
* Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 5 % z hrubé měsíční mzdy (po zkušební době)
* Příspěvek na životní pojištění
* Dárky k životním i pracovním událostem (ke svatbě, k narození dítěte, pracovní výročí, kulaté narozeniny)
* Slevy u firemních partnerů
* Příspěvek na prevenci proti rakovině prsu a varlat 1 500 Kč, dny zdraví (kontrola znamének, kontrola cukru v krvi, inbody apod.)
* Velikonoční a vánoční workshop
* CSR dny
* Občerstvení na pracovišti
* Po zapracování možnost částečné práce z domova (50 % pracovních dní v měsíci), flexibilita v podobě pružného pracovního dne
* Kanceláře: Praha 8 (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant