IT Analyst Praha

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 80000 Kč za měsíc

Firma:

Qinshift Czechia s.r.o.

Požadavky

Máš zkušenosti s vytvářením technického zadání řešení na základě business požadavků zákazníka? Umíš připravit kvalitní analytickou dokumentaci, která se dobře čte nejen vývojářům a implementátorům, spolupracujících s tebou na dodávaném řešení? Zvažuješ do budoucna kariérní posun do role Solution Architect?
Dej nám o sobě vědět a pojď se s námi podílet na technologicky i business specifických projektech z oblasti bankovnictví, telca nebo industry!

Jaké znalosti a zkušenosti u nás zúročíš?
• dokázat analyzovat a formulovat funkční a nefunkční požadavky
• umět formulovat datové struktury, definovat rozhraní
• máš zkušenosti s modelováním procesů
• neobejdeš se bez znalosti Enterprise Architect
• dokážeš prezentovat požadavky v grafické formě
• zakládáš si na svých organizačních schopnostech s důrazem na zpracování velkého objemu získaných informací a jejich prioritizace
• orientuješ se v současně používaných metodách při práci s požadavky (UML, Use Cases, BPMN, ITIL, ...)
• výhodou by pro tebe byla znalost XML a SQL
• stále na sobě pracuješ a snažíš se soustavně odborně rozvíjet
• jsi týmový hráč s výbornými komunikačními schopnostmi a dokážešdotahovat věci do konce
• jsi samostatná a spolehlivá osobnost, s proaktivním přístupem
• skvěle ovládáš češtinu / slovenštinu, slušně angličtinu, dokážeš v ní prezentovat řešení

Náplň práce

Co tě v této roli čeká?
• analytik je v Cleverlance spojovacím článkem účastníků projektu od A do Z, tj. od zjišťování a ověřování požadavků se zástupci zadavatele, přes organizaci a vedení řešitelských schůzek, návrhy a prezentace řešení klientovi, technické zadání vývojovému týmu, včetně projednávání případných dodatečných změn v dodávce, modelování procesů, zpracování návrhů obrazovek, až po podporu při přípravě UAT testů
• primárně budeš odpovědný/á za tvorbu IT analýz a kvalitní analytické dokumentace
• uvítáme tvou proaktivitu a doporučení na inovativní kroky, aplikovatelné pro řešenou oblast
• máš-li dostatek zkušeností a potřebnou ambici, do budoucna můžeš získat možnost se stát solution architektem

Nabízíme

Co ti nabízíme?
• příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí dobře prosperující české IT firmy, působící na trhu již od roku 2000
• prostor pro samostatnou a kreativní práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
• u nás máš možnost ovlivňovat své směrování ve firmě
• kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
• ke své práci obdržíš notebook a mobil se zvýhodněným tarifem
• v Cleverlance získáš ve svém rozvoji kvalitní podporu i díky bohaté nabídce interních a externích školení
• nabízíme ti benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuku AJ/NJ/RJ, MultiSport kartu, sick days, příspěvek na stravné, čeká tě tu spousta firemních akcí, zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra s kvalitním vybavením i pro sportovce a milovníky jídla a kávy, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další

Kontaktní osoba:
Lenka Belancová