Řidič sk. C / závozník sk. B (Olomouc)

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1498795-1

Zařazeno na pozici:

Řidič Olomouc

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* ŘP sk. C k pozici řidiče
* ŘP sk. B k pozici závozníka (možnost rozšířit si na sk. C v režii firmy)
* platný profesní průkaz (platí pro řidiče)
* aktivní pracovní nasazení, zodpovědnost, spolehlivost
* výborná pracovní morálka, trestní bezúhonnost
* komunikativnost

Náplň práce

* rozvoz piva v rámci Olomouckého kraje
* denní komunikace se zákazníky
* manipulace se zbožím při nakládce a vykládce
* spolupráce s oddělením obchodu a distribuce

Nabízíme

* práce na hlavní pracovní poměr pondělí až pátek
* nový vozový park: Mercedes Atego, Volvo FH, Iveco
* zázemí stabilní rodinné společnosti
* čistá mzda pro řidiče: 167 až 230 Kč/hodina
* místo výkonu práce: Olomouc (ul. Na Zákopě 2a) a rozvozy v Olomouckém kraji

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání životopisu s kontaktními údaji MAILEM. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová