CNC v letecké dopravě Olomouc Hlubočky

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Hlubočky

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Obsluha CNC Olomouc

Firma:

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Požadavky

čtení výkresové dokumentace,
základní znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr, ...),
ochota práce ve 3 směnném nebo 12 hodinovém (nepřetržitém) provozu

Náplň práce

· Obsluha CNC obráběcího/frézovacího stroje/ LASERU: nastavení, seřízení a příprava nástrojů
· Práce se systémy Heidenhain, Sinumerik nebo Fanuc
· MĚŘENÍ: kontrolora měřidly jako posuvné měřidlo, mikrometr, kalibry (a jiné)
· VÝKRESOVÁ DOKUMENTACE: čtení strojírenských výkresů na denní bázi+práce s PC

Nabízíme

Jsme Zaměstnavatel č. 1 roku 2023 v Olomouckém kraji! Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení i celou řadu benefitů:

Každoroční navyšování mezd dle platné kolektivní smlouvy.
Ubytování
Nadstandardní příplatky za noční směnu.
Příspěvek na dopravu až 106 Kč/den (až 2300 Kč/měsíc navíc).
Navíc bonus za výkon až 4 500 Kč hrubého za měsíc.
Příspěvek na penzijní pojištění do výše 3 % a na regeneraci ve výši 4 000 Kč ročně.
Jídelnu s dotovaným stravováním (obědy od 30 Kč) a kávu zdarma.
Bezplatné služby fyzioterapie.
Bezpečné a čisté pracovní prostředí

Kontaktní osoba:
Jana Kubínová
Mobil: 603989286
Tel: 603989286