Projektant /ka elektro silnoproud, slaboproud nebo MaR Praha

Aktualizováno:

22. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Projektant Praha

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

SŠ,VŠ elektrotechnické zaměření
Praxe v oboru
autorizace v oboru ČKAIT – výhodou, nikoliv podmínkou
znalost vyhl.č. 50/1978 sb.
MS Office
znalost ACAD 2D
znalost 3D systémů výhodou
zkušenosti z oblasti průmyslu (chemie, energetika, plyn, farmacie) výhodou
AJ na úrovní min. B1/B2 - výhodou
Řidičský průkaz – skupina "B"
Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Náplň práce

Projektant elektro - Silnoproud

projektování technologické elektroinstalace, venkovní infrastruktura VN, NN a VO, uzemnění a hromosvody,
výhodou je znalost projektů rozvoden a trafostanic VN/NN, náhradních zdrojů NN.
nebo

Projektant elektro – Slaboproud

motorická instalace NN pro technologická zařízení
výhodou je znalost projektů pro slaboproudé rozvody EZS, EPS, CCTV, PA, strukturovaná kabeláž.
nebo

Projektant elektro - specialista MaR

projektování v oblasti technologické MaR (měření a regulace)

Nabízíme

zázemí úspěšné a stabilní společnosti
výhodnou lokalitu kanceláře v centru města
zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, penzijní připojištění ve výši 5%, Multisport kartu, týden dovolené navíc, příspěvek 500EUR na jazykovou výuku, sick days, home office, firemní ubytování na Šumavě, teambuildingové akce)
možnost práce v zahraničí
profesní růst a vzdělávání

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853