Pedagog/pedagožka volného času - vychovatel/ka Býchory

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Býchory

Nabízený plat:

38000 - 45000 Kč

Značka:

29245340727

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola , Býchory

Náplň práce

První kontakt:
Forštová Jana, Mgr. Lebduška Václav, tel.: 321 798 630, 775 859 395, Po - Pá 8 - 14:30 hod
e-mail: personal@domov-bychory.org
osobně: Býchory 152, Po - Pá 8 - 14:30 hod

Požadujeme:
" Odborné pedagogické vzdělání (u SŠ akceptujeme následné doplnění)
" Schopnost vytvářet atraktivní volnočasové aktivity pro kategorii dětí 8 - 15 let
" Schopnost pedagogicky pracovat s dětmi, které mají osobnostně sociální, výukové a vztahové problémy, raná traumata atp. V rámci navázaného vztahu pomáhat při osobnostním rozvoji a zároveň důsledně trvat na dodržování sociálních pravidel.
" Osobnostní zralost a kreativitu při realizaci aktivit
" Předchozí pracovní zkušenost v oboru a krátkodobé kurzy výhodou
" Pracovní doba 27 hodin přímé činnosti na pracovišti/týden.

Nabízíme:
" Smysluplnou, naplňující práci
" Svobodný prostor pro realizaci kreativních aktivit
" Platová třída 10 - 12, nadstandardní osobní ohodnocení + zvláštní příplatek + pravidelné pololetní odměny
" Dovolená 8 týdnů + 12 dnů studijní volna
" Příspěvky na stravování a penzijní připojištění
" Pravidelné supervize
" Možnost získat zkušenosti v oboru
" Možnost dalšího vzdělávání se
" Zázemí odborného týmu s přátelskou atmosférou a podporou ze strany kolegů.