Konstruktér /ka - plechové díly Žáravice

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žáravice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Kolín

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

SŠ technického směru

znalost 2D a 3D programu, ochota absolvovat další vzdělávání

znalost NJ či AJ pro komunikaci se Švýcarskem a Německem

zkušeností v oblasti zpracování plechů, kovů nebo nábytku vítány

pozitivní myšlení, zodpovědný přístup

možnost dojíždění vlastním autem - špatná dostupnost veřejné dopravy

Náplň práce

zhotovování konstrukčních výkresů plechových dílů a kusovníků, jejich archivace a tisk pro výrobu

příprava CAD dat pro CNC programování výrobních strojů

zhotovování a optimalizace dle požadavků zákazníka

kontrola úplnosti podkladů pro zhotovení výrobní dokumentace, popř. jejich vyjasnění s projektovým vedoucím

definice výrobních objednávek – kusovníky, pracovní plány

Nabízíme

různorodou tvůrčí práci v zajímavé zakázkové výrobě

perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti

penzijní připojištění

příspěvek na stravování v hodnotě 70 Kč

příspěvek na dopravu

roční prémie

Kontaktní osoba:
Jiří Miča
Mobil: +420 731 488 853
Tel: +420 731 488 853