Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů Bzenec

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bzenec

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

14200 - 15800 Kč

Značka:

29247900751

Firma:

JASPA Servis s.r.o.

Náplň práce

Určeno pro OZP/ČID.
Úklid výrobních a skladovacích i kancelářských prostor dvoukýblovým vozíkem + mop, sociálních prostor, jídelny, schodiště, apod. areál KAVX v Bzenci. Ranní směna 6:00-12:00 hod.
Požadujeme spolehlivost, pečlivost. Kontakt na tel. od 7:00 do 14:00 hod.

Podobné nabídky práce

Brigáda ve skladu 230 Kč/hod

včera Brno ManpowerGroup s.r.o.

Kolega do skladu - nástup ihned

před 2 dny Brno Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Mistr výroby

před týdnem Brno JOBS.EU, s.r.o
40000 - 50000 Kč za měsíc

Operátor výroby -240 Kč/hod.

aktivní nabídka Vyškov PRAGMA personální agentura s.r.o.
220 - 240 Kč za hodinu

Operátor/ka výroby, 155-165 Kč/hod. Vyškov

před týdnem Vyškov ABZAKOVO spol.s.r.o.\nBrno
155 - 165 Kč za hodinu

Mistr výroby - Brno | 55-65 000 Kč

před 5 dny Brno Grafton Recruitment s.r.o.
55000 - 65000 Kč za měsíc

Operátor výroby ve Vyškově

před 4 dny Vyškov ManpowerGroup s.r.o.

Mistr strojírenské výroby (45-50.000 KČ)

dnes Brno Advantage Consulting, s.r.o.

Operátor výroby - nástup ihned

před týdnem Brno - Slatina Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
23000 - 30000 Kč za měsíc

Operátor výroby, Slavkov u Brna 35 – 38 000 Kč/měs.

před týdnem Slavkov u Brna ABZAKOVO spol.s.r.o.\nBrno
35000 - 38000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

JASPA Servis s.r.o.

Kontaktní osoba:
Iveta Snopková
Tel: 720955505, 725452647
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.