Asistent/ka pedagoga ZŠ Nymburk

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nymburk

Nabízený plat:

17000 - 21000 Kč

Značka:

29247820726

Firma:

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Náplň práce

Požadujeme: provádění běžných úkonů zaměřených na péči a dohled ve školském zařízení - dětském domově, ve večerních, nočních a ranních hodinách;

Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci;

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 15:00 hod.

Podobné nabídky práce

Asistent/ka produktového manažera

před 6 dny Říčany JOBSTART s.r.o.
25000 - 33000 Kč za měsíc

Asistent - Praha východ

před 6 dny Praha JOBSTART s.r.o.
30000 - 38000 Kč za měsíc

Asistent/ka back office/Podpora obchodu

před týdnem Velké Přítočno PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Asistent/ka hygieny gastro provozu - praxe pro studenty VŠ

včera Mladá Boleslav GTH catering a.s.

Asistent/ka nákupu a logistiky - možnost využívat jazyky

před týdnem Mělník PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
35000 - 40000 Kč/měsíc

Všeobecná sestra do domácí péče oblast - Nymburk a Český Brod

před 6 dny Nymburk CRI ameba.eu, s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Global Program Manager-Virtual team-carbon parts

před 5 dny Nymburk Tokata Consultancy s.r.o.

Telefonní operátor/ka aktivní a pasivní linka - homeoffice!

dnes Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Nymburk MSG - HR
115 - 150 Kč za hodinu Možnost homeoffice

Seřizovač ve výrobě infuzních roztoků

dnes Hořátev Biomedica, spol. s r.o.
33000 - 43000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Radka Klímová
Tel: 602 211 819
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.