Strážný/á, vrátný/ná Zvoleněves

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Zvoleněves

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

123.9 Kč

Značka:

29239180742

Firma:

OKO 69, s.r.o.

Náplň práce

Vyhrazeno pro OZP a OZZ!

Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů,
- spolehlivost a flexibilitu,
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou.

Náplň práce:
- ostraha objektu,
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů,
- pochůzková činnost,
- zápisy do evidenčních knih,
- směnný provoz, dvanáctihodinové směny.

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování,
- zázemí stabilní firmy,
- odměny pro vynikající pracovníky,
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E,
- pravidelná školení,
- příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční.

Telefonický kontakt možný Po - Pá: 8:00 - 14:00 hod nebo e-mailem viz výše.