Technik výrobních technologií | Náborový příspěvek 50 000 Kč Slaný

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Slaný

Zařazeno na pozici:

Technik Kladno

Firma:

Orienta HUB PP

Požadavky

SOU/SŠ technického zaměření, elektro obory výhodou.
Zkušenost z výrobního prostředí / montážní procesy výhodou.
Praktická zkušenost z oboru měření a regulace výhodou.
Zkušenosti s pneumatickými prvky výhodou / SMC výhodou.
Praktická zkušenost se systémy PLC výhodou.
Manuální zručnost.
Anglický jazyk – postačí schopnost porozumět výrazům v technické dokumentaci a manuálech.

Náplň práce

Zabezpečení plynulého chodu technologických zařízení s vysokou mírou automatizace (např. svařování laserem, CNC obrábění, robotická pracoviště, automatická optická kontrola).
Akutní řešení závad.
Analýza poruch a aplikace vhodných protiopatření.
Provádění preventivní údržby a vedení záznamů.
Komunikace s oddělením výroby a kvality.
Práce s technickou dokumentací.

Nabízíme

Práci s nejnovějšími výrobními a měřícími technologiemi.
Práci na nových projektech.
Možnost doplnit vzdělání a získat či obnovit kvalifikaci pro práci v elektrotechnice dle zákona 250/2021 sb. (dříve vyhláška 50 min. §5).
13. mzda.
5 týdnů dovolené.
6x sick-day/rok.
Příspěvek na penzijní spoření 3,5 % z hrubé mzdy.
Příspěvek na závodní stravování.
Volitelné zaměstnanecké výhody v hodnotě 12.000 Kč/rok.
Příspěvek na dojíždění.
Příspěvek za doporučení zaměstnance 30.000 Kč.
Další zaměstnanecké výhody.

Kontaktní osoba:
Václava Krulcová
Tel: 724112029