Dělník/ce Jindřichův Hradec

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jindřichův Hradec

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

4725 - 7088 Kč

Značka:

29031300721

Firma:

Adniktero s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme dělníky a dělnice na zkrácený úvazek 2-3 hod./den. na kompletace výrobků.
Tato nabídka práce je pouze pro osoby s OZP.
Jedná se o velmi jednoduchou manuální práci např.:
- rozebírání spojlerů
- rozebírání starých počítačů na součástky
- počítání a vkládání hřebíčků po 100 ks, 200 ks ...do krabiček
- nalepování čárových kódů na výrobky
- a další jednoduché manuální práce dle zakázky

Pracuje se tu v rámci svých možností dle zdravotnímu stavu v sedě nebo ve stoje, nepracuje se na normy. Práce v klidném prostředí.Individuální plánování směn.

Požadujeme:
Min. věk 18 let.
Chuť a ochotu pracovat, příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost.

Prosíme zájemce, aby nechodili na místo pracoviště (kontaktní osoba se tam nenachází).
Prvotní kontakt telefonicky ( PO, ST, ČT, PÁ 8:00 - 15:00, ÚT 8:00-13:00 ) nebo e-mailem.