Řidič/řidička mezinárodní kamionové dopravy Prostějov

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Nabízený plat:

30000 - 45000 Kč

Značka:

29240680750

Firma:

FTL - First Transport Lines, a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Jiné

Náplň práce

Nástup po dohodě. Osobní kontakt po telefon. domluvě, kontakt P. Gröger 602309226, Mgr. Nová 606738652, ftl@ftl.cz

Náplň práce: stálé přepravy - Itálie, Rakousko, Německo, víkendy doma, případně po domluvě

Požadujeme: ŘP sk. CE vč. profesní způsobilosti, dopravně-psychologické vyšetření, karta řidiče do tachografu, trestní bezúhonnost, praxe v kamion. dopravě

Nabízíme: pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem (mzda v rozmezí 30.000-45.000 Kč + cestovní náhrady), výplatní termín 11. kal. den v měsíci, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, zaměstnanecké benefity( např. jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL,a.s., příspěvek na penzijní připojistění,odměny v soutěži řidičů ve výši 2.500 - 55.000 Kč), moderní vozový park, profesní školení hrazené firmou.