Strážný/á, vrátný/á Nymburk

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nymburk

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

123.9 Kč

Značka:

29241000753

Firma:

OKO 69, s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
- Ostraha objektu
- Kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- Pochůzková činnost
- Zápisy do evidenčních knih
- Směnný provoz

Požadujeme:
- Výpis z rejstříku trestů
- Spolehlivost a flexibilitu
- Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- Vhodné pro OZP a OZZ
Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- Zázemí stabilní firmy
- Odměny pro vynikající pracovníky
- Možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- Pravidelná školení
- Příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční

Kontakt emailem nebo telefonicky PO-PÁ od 8 do 14 hodin.