Údržbář - zedník Poděbrady

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Poděbrady

Nabízený plat:

29000 Kč

Značka:

29241060796

Firma:

Městská realitní Poděbrady, a.s.

Náplň práce

Požadujeme: ŘP sk. B, pečlivost, samostatnost, flexibilitu.

Náplň práce: oprava stěn, omítek, oprava dlažeb, výmalba, rekonstrukce bytových jednotek apod.

Nabízíme: prémie, stravenky a služební telefon.

Nástup možný ihned.

Kontaktovat nás můžete osobně, e-mailem nebo telefonicky v úředních hodinách.

Podobné nabídky práce

Zedník - mzda od 35 000 Kč čistého/měsíc

před týdnem Praha a okolí JOBSYSTEM s.r.o.

Údržbář až 61500,-Kč

před 2 dny Dobříš Etimos Human s.r.o.
50001 - 61500 Kč za měsíc S ubytováním

Výrobní seřizovač/údržbář (35–55.000 Kč)

před 4 dny Praha-východ Advantage Consulting, s.r.o.\nPraha

Údržbář-mechanik mzda až 48000,-Kč

před 5 dny Zásmuky Etimos Human s.r.o.
40001 - 48001 Kč za měsíc

Strojní údržbář (45-60.000 Kč) Praha-východ

před 4 dny Kolín Advantage Consulting, s.r.o.\nPraha

Údržbář automatizace – náborový bonus 30.000 Kč! #2215

před 4 dny Zápy Jobs Contact Personal, s.r.o.,
40000 - 55000 Kč za měsíc

Seřizovač ve výrobě infuzních roztoků

včera Hořátev Biomedica, spol. s r.o.
33000 - 43000 Kč za měsíc

Specialista validací

před týdnem Hořátev Biomedica, spol. s r.o.

Skladník, řidič VZV

před 4 dny Hořátev Biomedica, spol. s r.o.

Specialista jištění jakosti (QA)

Kontaktní osoba:
David Bryxi
Tel: 602 146 575

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.