Pracovník odboru investic - oddělení přípravy a realizace investic Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Nabízený plat:

23390 - 34370 Kč

Značka:

29241460727

Firma:

Statutární město Jablonec nad Nisou

Požadavky

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta

Náplň práce

Kvalifikační předpoklady:
Adekvátní vzdělání nejlépe stavebního směru; zkušenosti s realizací staveb, či projektové přípravy je výhodou; dobrá orientace v prostředí výkonu státní správy nebo samosprávy výhodou; výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů; flexibilita, loajalita, samostatnost a zodpovědnost; uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet).

Popis vykonávané práce:
Zajištění realizace staveb zařazených do rozpočtu města, zajištění zpracování projekční přípravy u plánovaných investičních akcí města, zpracování podnětů a záměrů na investiční akce města, kontrola čerpání finančních prostředků jednotlivých staveb, inženýrská činnost investora, zajištění stavebního dozoru, kontrola plnění smluv, odsouhlasování faktur za provedené práce, předkládání materiálů pro jednání rady a zastupitelstva, příprava podkladů pro vyúčtování dotací a spolupráce při tvorbě podkladů pro zadávání veřejných zakázek.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na stravování; šest dní sociálně zdravotního volna; příspěvek na penzijní pojištění); pružnou pracovní dobu; 200 hodin dovolené; možnost získání obecního bytu.

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.