Účetní Junior Cheb

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Cheb

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

25069280722

Firma:

SCH - EKONOM s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Ekonomika - podvojné účetnictví

Náplň práce

Místo výkonu práce: Obrněné brigády 553/31, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: pružná pracovní doba dle dohody (Po-Pá).

Jsme rodinná daňová kancelář SCH - EKONOM s.r.o. se sídlem v Chebu a hledáme nového/novou člena/členku do našeho týmu. Zabýváme se zpracováváním účetnictví, daňových přiznání a poskytujeme další ekonomické služby. Náš tým pětadvaceti účetních a daňových poradců se stará o více než 300 klientů z Karlovarského a Plzeňského kraje. Hledáme pracovitého/pracovitou a pečlivého/pečlivou kolegu/kolegyni, který/která se časem pod vedením zkušených kolegů stane odborníkem. Nabízíme příležitost i pro čerstvé absolventy.

Náplň práce:
- kontrola příchozích faktur a jiných dokladů
- evidence a digitalizace vystavovaných faktur, pokladních dokladů…
- účtování bankovních výpisů, pokladny faktur a dalších účetních případů
- příprava podkladů k daním (DPH, DS, DPPO, DPFO, DN)
- zpracování podkladů k měsíčním a ročním uzávěrkám
- v týmu se seniorním účetním nebo daňovým poradcem: kompletní zpracování účetnictví (elektronicky), kontrola měsíčních (ročních) účetních pohybů a zůstatků, měsíční zpracování účetních výkazů.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
- základní orientace v podvojném účetnictví
- práce na PC (Office - Excel)
- spolehlivost a pracovitost
- ochota učit se, loajálnost.

Nabízíme:
- příjemné prostředí v nově vybavených kancelářích
- přátelský pracovní kolektiv
- po zapracování možnost příležitostně home office
- dobrovolná výuka němčiny se zkušeným lektorem (rodilý mluvčí) v rámci pracovní doby
- možnost platového růstu
- stravenky
- osobní ohodnocení podle výkonu a odbornosti
- roční odměny podle výsledků společnosti.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.