Pečující osoba v dětské skupině/chůva Slavkov u Brna

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Slavkov u Brna

Nabízený plat:

26000 - 29000 Kč

Značka:

28867040727

Firma:

Jdeme do světa, z.s.

Náplň práce

POŽADAVKY: SŠ nebo vyšší vzdělání v pedagogickém oboru (kvalifikace učitele mateřské školy, učitele 1. stupně základní školy, speciálního pedagoga, vychovatele, asistenta pedagoga), nebo vzdělání ve zdravotnickém oboru (kvalifikace všobecné sestry, praktické sestry, dětské sestry, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa, lékaře, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo kurz chůvy, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, láskyplný vztah k dětem, spolehlivost, pečlivost
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, práce na plný úvazek (8 hod./den), po dohodě možnost pracovat na zkrácený úvazek (6 hod./den)' nebo na dohodu o pracovní činnosti (20 hod./týden), nebo na dohodu o provedeni práce, pracovní dobu je možné uzpůsobit dle specifikých potřeb zaměstnance, výchova a péče o děti ve věku od 2 let do zahájení povinné školní docházky, ve skupině max. 6 dětí, práce vhodná i pro studenty, absolventy, maminky na MD
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: stravování na pracovišti
KONTAKT: Růžičková Miroslava, tel.: 608 212 772, e-mail: predseda@jdemedosveta.cz