Dělník ve výrobě - pouze ranní směny Nížkovice

Aktualizováno:

14. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Nížkovice

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

29000 - 38000 Kč za měsíc

Značka:

A10356

Zařazeno na pozici:

Dělník Vyškov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Zkušenost s prací ve výrobě nebo v oboru vzduchotechniky je výhodou (nikoli podmínkou).
* Schopnost pracovat efektivně jak samostatně, tak v týmu.
* Dobrá fyzická kondice a ochota pracovat v prostředí průmyslové výroby.
* Zodpovědný přístup k práci a pečlivost při provádění úkolů.

Náplň práce

Hledáme nového člena týmu do naší společnosti se sídlem v Nížkovicích s nástupem od 1.4.2024! Jsme tradiční firmou působící na českém trhu od roku 1993 a specializujeme se na dodávky vzduchotechnických rozvodů a příslušenství s důrazem na kvalitu a dodržování norem.
Pokud jste pracovitý a spolehlivý člověk s touhou přispět k úspěchu našeho týmu, pak hledáme právě vás! Nabízíme stabilní pracovní prostředí, pouze ranní směny, možnost profesního růstu a různé další benefity.

A jaká bude Vaše náplň práce?
* Podílení se na výrobě vzduchotechnických rozvodů a příslušenství v souladu s příslušnými normami a specifikacemi zákazníka.
* Dodržování standardů kvality a bezpečnosti práce.
* Spolupráce s ostatními členy výrobního týmu a koordinace s montážní skupinou.

Nabízíme

* Jednosměnný provoz - pouze ranní směny!
Pondělí - čtvrtek 6:30 - 15:30, pátky od 6:00 do 12:00!
* Stabilní pracovní prostředí s dlouholetou tradicí na trhu.
* Startovní mzdu od 29 000 Kč.
* Zajištěné stravování na pracovišti s možností výběru z pěti jídel.
* Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od 250 Kč do 2500 Kč/měs.
* Možnost dojíždět i autobusem - firma se nachází v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky.

Kontaktní osoba:
Julie Juřicová
Tel: +420607063531