Pracovník/pracovnice odd. Inovací Ejpovice

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ejpovice

Nabízený plat:

45000 - 90000 Kč

Značka:

29228000716

Firma:

Körber Pharma Packaging Materials s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: vývoj a konstrukce sekundárních obalů se zaměřením na skládané krabičky za podmínek dodržení interních norem a zadání zákazníků, projektové vedení vlastních vývojů, pokračování ve vývoji konstrukčních norem, koordinace a technické poradenství v otázkách balení s interními a externími odděleními a zákazníky, koordinace vývojových projektů v rámci skupiny Körber , výroba prototypů a kontrola funkčnosti obalu, výběr a rozhodnutí o použití speciálních materiálů a případně jejich pořízení
Požadujeme: nejlépe VŠ vzdělání v oboru průmyslový design nebo v oboru obalový inženýr, technolog, znalost v oblasti vývoje obalů z pevných kartonových krabic nebo z lepenky je výhodou, schopnost komunikovat v NJ, popřípadě v AJ (písemně i telefonicky), znalosti MS Office (Excel, Word), CAD, Artios, práce v programu SAP je výhodou
Nabízíme: motivující prostředí stabilní mezinárodní firmy ve farmaceutickém odvětví, zaškolení a přátelský kolektiv, vzdělávací jazykové a odborné kurzy, pružnou pracovní dobu, fixní čas na pracovišti 9:00 - 14:00 hod., Jednorázové odměny za pracovní a věková výročí, příspěvek na penzijní připojištění 500,-/měsíčně, firemní akce, ostatní benefity dle vnitřního předpisu