Dělník/ce ve výrobě Dobříš

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Dobříš

Nabízený plat:

22000 Kč

Značka:

29228540715

Firma:

YORK s.r.o.

Náplň práce

Pozice: dělník/ce ve výrobě
Kontakt:Neudörfl Miloslav Ing., tel.: 318 521 896, e-mail: tech@york.cz
První kontakt osobně na adrese YORK s.r.o., Pražská č.p. 650, Dobříš od 6:00 do 14:15 hod.
Pracovní doba od 6:00 do 14:15 hod.
Zaměstnanecké výhody:
prémie
Nástup od 1.5.2024. Mzda: 22 000,- Kč
Místo výkonu práce: YORK s.r.o., Pražská č.p. 650, Dobříš

Podobné nabídky práce

Dělník ve výrobě

před týdnem Beroun Trenkwalder a.s.
30000.00 Kč za měsíc

Dělník ve výrobě – obsluha strojů

před týdnem Lužec nad Vltavou PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Dělník ve výrobě - obsluha strojů (robotické pracoviště) (m/ž)

aktivní nabídka Lužec nad Vltavou JOBSYSTEM s.r.o.

Dělník ve výrobě (obsluha strojů) možnost růstu na pozici Mistr

před týdnem Lužec nad Vltavou JOBSYSTEM s.r.o.

Operátor ve výrobě - mzda 40 000 Kč

dnes Všetaty Fajn práce s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc S ubytováním

Seřizovač ve výrobě infuzních roztoků

před týdnem Hořátev Biomedica, spol. s r.o.
33000 - 43000 Kč za měsíc

Operátor výrobní linky ve výrobě gumového těsnění

před týdnem Sadská Trenkwalder a.s.

Dělník/ce do výroby čistících a pracích prostředků

před týdnem Přišimasy Trenkwalder a.s.

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

aktivní nabídka Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

YORK s.r.o.

Kontaktní osoba:
Miloslav Neudörfl
Tel: 318 521 896
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.