Svářecí inženýr (EWE/IWE) Ratíškovice

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ratíškovice

Nabízený plat:

50000 Kč

Značka:

29230860761

Firma:

T Machinery a.s.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Náplň práce:
o dozor nad svářecími procesy
o posuzování poptávek z hlediska svařování, vypracování WPS a podkladů k WPQR, tvorba technologických postupů, včetně normování, zadávání požadavků na konstrukci, výrobu a nákup materiálu
o technologická podpora výroby v oblasti svařování
o stanovování vhodných svařovacích metod a jejich testování
o kontrola kvality v oblasti sváru (NDT)
o rozvoj a podílení se na technologických změnách v oblasti svařování
o zodpovědnost za veškerou dokumentaci týkající se svařování
o komunikace se zákazníky a dodavateli
o spolupráce napříč výrobou
o školení zaměstnanců
o revize a zlepšování procesů ISO
Požadujeme:
o VŠ vzdělání strojního zaměření
o certifikát EWE/IWE (oprávnění dle normy ČSN EN 15085 a ČD V95/5 - výhodou)
o praxe na obdobné pozici
o znalost práce s PC ( Microsoft Office)
o znalost AJ
o zkušenosti se svařováním kovů, technologiemi svařování
o znalost ocelových materiálů a jejich sváření
o aktivní pracovní nasazení, samostatnost
o řidičský průkaz sk. B
Výše mzdy bude dohodnuta v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče - průměrná mzda na této pozici je 58.000,- Kč/měs.
5 dnů bonusového volna navíc, příspěvek na stravné, příspěvek na životní pojištění,měsíční prémie, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, možnost ubytování ve firemní ubytovně, zaměstnanecké půjčky, vzdělávací kurzy, školení.
Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.