Administrativní pracovník - logistik / administrativní pracovnice - logistička Police nad Metují

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Police nad Metují

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

29232060748

Firma:

Microtherm CZ s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Jiné

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování na dobu neurčitou), jednosměnný provoz.

Náplň práce: samostatná administrativní a logistická činnost; koordinace vychystávání výrobků/zboží k expedici; vychystávání dodacích listů, faktur; zajištění přepravy, vystavování přepravních dokladů; zpracování podkladů pro celní řízení, spolupráce s poskytovatelem celních služeb.

Požadavky: SŠ vzdělání; zkušenost s prací v jakémkoliv ERP systému (K2 výhodou), uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook); znalost anglického nebo německého jazyka slovem a písmem; samostatnost, odpovědnost, pečlivost, logické myšlení; organizační, koordinační a komunikační schopnosti; výhodou řidičský průkaz sk. B. Týmový hráč, který je ochoten pomoci a zaskočit, když je potřeba.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní systém Cafeterie, 3 dny sick day.

Kontakt - paní Miloslava Klimešová, tel.: 491 511 404, e-mail: miloslava.klimesova@microtherm.cz (pro zaslání životopisu).