Aktivizační pracovník Hradec Králové

Aktualizováno:

15. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

22000 Kč za měsíc

Firma:

Domov U Biřičky

Požadavky

• očkování proti hepatitidě typu B
• samostatnost, pečlivost, flexibilita
• schopnost kolektivní spolupráce
• zdravotní způsobilost
• občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestu, ne starším než 3 měsíce

Náplň práce

• individuální aktivizace, nácvik sebeobslužných úkonů, nácvik sedu, stoje a chůze včetně využití aktivizačních pomůcek
• poskytování přímé obslužné péče klientům (zajištění či dopomoc s osobní hygienou, koupání, výměna inkontinenčních pomůcek, podávání stravy, péče o lůžko a osobní věci, oblékání, manipulace s prádlem, manipulace s klienty,- dopomoc se vstáváním a uléháním na lůžko, polohování, vysazování do křesla či židle, pobyt na vzduchu, aktivizační činnosti, atd.)
• spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování aktivizační péče
• skupinová aktivizace napříč oddělením, vaření, pečení, ruční výroba
• dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele

Nabízíme

Pracovní režim: jednosměnný (40 hodin týdně)

Plat: od 22 000 Kč + 3 000 Kč příplatek za ošetřovatelství a ztížené pracovní prostředí

Osobní příplatek: po zkušební době a dle pracovního výkonu až 6 000 Kč

Průměrný plat: 33 500 Kč

Benefity:
• až ve výši 6 000 Kč
• příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace
• týmové akce
• stabilní prostředí veřejného poskytovatele sociálních služeb

Poznámka

V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu do 15. 5. 2024, k rukám pí. Petře Andrle, tel. 702 229 104, email: pandrle@ddhk.cz. Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole bude posouzen životopis uchazeče. Uchazeči, kteří postoupí do druhého kola budou pozváni k osobnímu pohovoru s týmem kolegů. Nástup dohodou.
Výběrové řízení probíhá formou osobního setkání přímo v organizaci, případně online prostřednictvím připojení přes Microsoft Teams.

Kontaktní osoba:
Petra Andrle
Mobil: 26.06.2023