Sociální pracovník / sociální pracovnice Náchod

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Náchod

Nabízený plat:

30000 - 34000 Kč

Značka:

29231800788

Firma:

Oblastní charita Náchod

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek. Nástup od 1.7.2024 nebo dle domluvy.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Hlavní pracovní náplň: jednání se zájemci o službu, individuální plánování a práce s klienty odvíjející se od jejich potřeb a spolupráce s dalšími službami a institucemi.

Požadavky: vzdělání dle zákona o soc. službách; znalost práce na PC v běžných MS Office programech, Equip výhodou; řidičský průkaz sk. B; aktivní přístup k práci a empatie.

Zaměstnanecké výhody: smysluplná práce v klidném prostředí a malém kolektivu, stravenky, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny, možnost financování profesního růstu.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: marek.spelda@nach.hk.caritas.cz