Hotelový technik/udržbář - údržbářka Špindlerův Mlýn

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Špindlerův Mlýn

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

29233540774

Firma:

CPI Hotels, a.s.

Náplň práce

Náplň práce:
- údržba objektu a majetku
- provádění oprav a odstraňování závad (např. malířské, instalatérské, zednické práce)
- servisní a montážní činnost
- součinnost při přípravě firemních akcí
- podpora hlavního hotelového technika při správě technického zázemí hotelu (kotelna, úpravna vody, zázemí wellness)

Požadujeme:
- technickou a manuální zručnost
- schopnost řešit mimořádné události na objektu
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
- vzdělání v technickém oboru nebo zkušenosti ve správě objektu výhodou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- práce na směny (krátký a dlouhý týden)
- ubytování ZDARMA a zvýhodněné stravování
- systém zaměstnaneckých benefitů
- zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
- vhodné i pro absolventy