Pracovníci údržby obecních prostranství Podmyče

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Podmyče

Nabízený plat:

19000 Kč

Značka:

29234100755

Firma:

Obec Podmyče

Náplň práce

FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.
Popis činnosti a požadavky:
- obsluha sekačky, křovinořezu a malotraktru - sečení trávy
- údržba veřejného prostranství, práce v obecním lese
- řidičský průkaz sk. B
- znalost obsluhy motorové pily výhodou
Informace:
mailem, telefonicky.>

Podobné nabídky práce

Technik údržby a správy majetku

před 2 dny Šlapanice JOBSYSTEM s.r.o.

Technik údržby - elektronik, náborový příspěvek 20 000 Kč (m/ž)

dnes Pohořelice Randstad HR Solutions s.r.o.
30000 - 50000 Kč/měsíc

Pracovník údržby zeleně s ŘP sk. C - Brno - nástup ihned

před týdnem Brno Recovera Využití zdrojů a.s.
31000 Kč za měsíc

Řidič/dělník dálniční údržby Podivín (88-2024)

dnes Podivín Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Referent majetkové správy Ekonomický odb. Policejní prezidium ČR

před 6 dny Znojmo - Cínová Hora Policie České republiky

Svářeč - (1 směna - konec pracovní doby 14:30 h)

před týdnem Znojmo-Přímětice JOBSYSTEM s.r.o.

Úklidoví pracovníci ve zdravotnictví na HPP, DPP, DPČ - VM

před týdnem Valašské Meziříčí TSC Hospital, s.r.o.

Mechanik údržby

před týdnem Mladá Boleslav DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Dělník dálniční údržby - Brodek u Prostějova (29-2024)

před 4 dny Brodek u Prostějova Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Řidič, dělník dálniční údržby, Rudná u Prahy (30-2024)

před 4 dny Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Obec Podmyče

Kontaktní osoba:
Radek Virgler
Tel: 732 260 757
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.