Pracovník údržby zeleně s ŘP sk. C - Brno - nástup ihned

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

31000 Kč za měsíc

Značka:

Údržba zeleně

Firma:

Recovera Využití zdrojů a.s.

Požadavky

-ŘP sk. B, C podmínkou
-zkušenosti s řízením nákladních vozidel
-profesní průkaz řidiče, karta řidiče a psychotesty jsou výhodou
-spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce

-letní a zimní údržba (údržba zeleně, chodníků, komunikací,…)
-péče o svěřenou techniku

Nabízíme

-jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
-firemní kulturu zakládající si na férovém jednání a respektu
-nástup Vám umožníme ihned
práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
-pracovní úvazek: 8 hodin/den, pružná pracovní doba

Benefity
-5 dnů dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
-stravenky (140,- Kč/den)
-kafeterie
-příspěvek na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli
-zaměstnanecké slevy a výhody
-záchranná síť pro zaměstnance
-věrnostní odměna
-nepřetržitě k dispozici lékař na telefonu – služba MEDDI – lze využít i pro Vaše děti a příbuzné, kteří s Vámi žijí ve společné domácnosti a další

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková
Mobil: 778960100
Tel: 778960100