Operátor call centra Třebíč

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Nabízený plat:

15000 - 35000 Kč

Značka:

29237320767

Firma:

SAVE ToDo s.r.o.

Náplň práce

Požadavky:
- dobrá komunikativnost
- minimálně základní znalost práce s PC
- reprezentativní vystupování

Není potřeba předchozí zkušenost, nováčka zaučíme.
Komunikace se zákazníky v rámci našich zákazníků.
Možnost domluvit se na individuální pracovní době. Po zapracování možnost home office. Vhodné pro maminky s dětmi i pro OZZ. Nástup možný ihned!

Zaměstnanecké výhody:
po zapracování možnost home office, notebook, možnost firemní SIM karty