Transport Planning Senior Specialist Praha

Aktualizováno:

19. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč

Značka:

29237800723

Firma:

Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.

Náplň práce

Kontakt: e-mail: Tereza.strakova@ab-inbev.com

plynulá angličtina podmínkou, znalost MS OFFICE, SAP, analytické a technické dovednosti výhodou, komunikační dovednosti, práce v mezinárodní společnosti výhodou, zkušenosti v oboru logistiky, orientace na výsledek a smysl pro obchod výhodou, znalost systemu TMS výhodou,

Technické dovednosti: MS OFFICE, SAP, Outlook

Příspěvek na stravování, příspěvek na sport, možnost práce z domova, půlroční bonus