Strážný - řidič odd. vězeň. stráže (nutný ŘP skup. B a D) Liberec

Aktualizováno:

30. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

31970 - 46650 Kč za měsíc

Značka:

VŘ - STR - ŘIDIČ

Zařazeno na pozici:

Řidič Liberec, Strážný Liberec

Firma:

Vazební věznice Liberec

Požadavky

státní občan ČR, věk nad 18 let, minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby, řidičské oprávnění skup. B, D, trestní bezúhonnost

Náplň práce

Výkon strážní služby ve vazební věznici (střežení objektů vazební věznice), řízení služebních vozidel a eskortních autobusů.

Nabízíme

náborový příspěvek 75.000,- Kč, 30 dní dovolené, příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb, zvýhodněné stravování (zajištěno ve vazební věznici), posilovna v místě výkonu služby, výhled renty a možnosti čerpat ozdravné pobyty zdarma v našich zotavovnách

Poznámka

v případě zájmu nutno dodat strukturovaný životopis

Kontaktní osoba:
Veronika Náhlovská
Tel: 482 426 270