Strážný, dozorce Věznice Rýnovice

Aktualizováno:

27. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Věznice Rýnovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

31970 - 43200 Kč za měsíc

Značka:

SLP

Zařazeno na pozici:

Strážný Jablonec nad Nisou

Požadavky

věk nad 18 let
občanství České republiky
středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
trestní bezúhonnost
zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby

Náplň práce

Služební činnost spočívající ve výkonu strážní, eskortní a dozorčí služby v objektu i mimo objekt věznice. Předchozí praxi nevyžadujeme, každého nastupujícího příslušníka čeká základní odborná příprava v Akademii VS ČR ve Stráži pod Ralskem s teoretickou i praktickou přípravou pro výkon služby.

Nabízíme

Výhody plynoucí ze služebního poměru - zákona o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů:
- Náborový příspěvek 100.000 Kč
- nástupní služební příjem 31.970 Kč
- po absolvování 3 měsíčního nástupního kurzu 37.300 Kč
- po třech letech služby od 40.000 Kč s pravidelným navyšováním v závislosti na odsloužené roky
- 6 týdnů dovolené
- do 30 dnů pracovní neschopnosti 100 % služebního příjmu stejně jako při ošetřování člena rodiny do 9 dnů/16 dnů u samoživitele
- při trvání služebního poměru 6 a více let jednorázové odchodné až do výše šestinásobku hrubého služebního příjmu
- při trvání služebního poměru 15 a více let doživotní výsluhový příspěvek až do výše 50% průměrného hrubého služebního příjmu
- po 15 letech služby, nad rámec dovolené, 14 dnů ozdravného pobytu

Další nabízené výhody:
- stravování ve vlastním stravovacím zařízení s příspěvkem
- vlastní posilovna
- možnost čerpání příspěvku na penzijní připojištění
- možnost rekreace v zařízeních VS ČR

Kontaktní osoba:
Václav Pytlík