Vrátný / Vrátná - OZP Holešov

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Holešov

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

19500 Kč

Značka:

28690780766

Firma:

DIESELSERVIS Kroměříž s.r.o.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Holešov
- Požadavky: řidičský průkaz skupiny "B", uživatelská znalost PC, trestní bezúhonost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, poctivost, zodpovědnost
- Výhodou: certifikát strážný (68-008-E)
- PD Po-Ne, 12h směny (na dohodě od - do)
- Prosíme zájemce, aby nechodili přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt telefonicky Po-Pá, 9:00-14:00 hod. (pan Tiefenbacher, tel: 608 550 283), nebo prostřednictvím e-mailu: dieselservis.kromeriz@seznam.cz.