Key account manager/ka Holešov

Aktualizováno:

16. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Holešov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

7774

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Key Account Manager/ka

Rozšiřujeme náš tým a hledáme manažera/ku pro klíčové zákazníky s vášní pro obchod. Pokud jste obchodník tělem i duší, dokážete jít za svými cíli a máte rád/a nové výzvy, tak hledáme právě Vás.

Pracovní náplň:

• vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
• každodenní jednání se zákazníky, tvorba nabídek a rozvoj prodeje našich výrobků
• cestování za zákazníky, budování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky, pečování o jejich potřeby a rozvíjení spolupráce s nimi
• aktivní podíl na vývoji nových výrobků a inovacích zavedených výrobků
• správa a prezentace produktového portfolia společnosti, školení a poradenství
• mapování trhu a konkurence, sledování a analýza trendů
• pravidelné aktualizování a správa dat o zákaznících v CRM systému

Co nabízíme:

• práce na HPP nebo živnost, dle dohody
• nástup možný ihned
• zázemí rodinné a stabilně se rozvíjející společnosti s více než 28 lety zkušeností v oboru
• pohodový pracovní tým s vysokou firemní kulturou
• příjemné pracovní prostředí
• motivující finanční ohodnocení s provizemi ze zakázek + roční prémie
• příspěvek na stravování
• služební notebook, mobil s datovým tarifem
• služební vozidlo
• školení, vzdělávání
• flexibilní pracovní doba
• dovolená 23 dnů
• fixní plat 33 000 Kč + pohyblivá složka dle vaší šikovnosti
• běžně se obchodník na této pozici dostane na 50 000 – 80 000 Kč, provizní systém ale nemá u nás strop
• Sídlo a zázemí společnosti v Holešově, pobočka Praha

Co požadujeme?

• ŠS vzdělání, VŠ výhodou
• obchodní praxe v technickém oboru výhodou
• vynikající komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
• odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita
• proaktivní přístup, zájem o naše systémy
• vítáme znalost AJ, není však podmínkou
• znalost práce PC - MS Office, práce s komunikačními technologiemi
• ochotu učit se novým věcem
• nadhled a odolnost vůči stresu
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, flexibilita

Pokud jste dočetl/a až sem, zašlete nám svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na email: kariera@estelar.cz

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá
Tel: 774350344