Vychovatel-ka ve školní družině Písek

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Písek

Nabízený plat:

876 - 1265 Kč

Značka:

28925480705

Firma:

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Náplň práce

Požadujeme vystudovaný obor vychovatelství + speciální pedagogiku.
Jedná se o částečný úvazek 0,035 na dobu určitou s možností prodloužení.

Zaměstnanecké výhody:zvláštní příplatek, stravování v hlavním areálu

První kontakt: Košťálová Martina Mgr., tel.: 775 322 590, e-mail: reditel@ddaskoly.cz

Podobné nabídky práce

Skladník VZV/vláček

před týdnem Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
34250 - 40360 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor výroby

včera Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
29349 - 35500 Kč za měsíc S ubytováním

Pokladní/k pro stravovací provoz Schneider - brigáda

před týdnem Písek GTH catering a.s.
130 Kč za hodinu

Policista/ka v Písku - náborový příspěvek 75.000 Kč

před 2 dny Písek Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje
30070 - 34500 Kč za měsíc

Jeřábník

aktivní nabídka Písek Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
30000 - 40000 Kč za měsíc

Kontrolor/ka kvality

aktivní nabídka Písek Hofmann Wizard s.r.o.\nImport
28000 - 33000 Kč za měsíc

Zámečník

před týdnem Písek Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Obsluha kantýny provozu firemního stravování Aisin

před 3 dny Písek GTH catering a.s.
21300 Kč za měsíc

Všeobecná/praktická sestra

před týdnem Písek Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
40000 - 48500 Kč za měsíc

Dělník potravinářské výroby – stáčírna lahví, Pivovar Protivín

před hodinou Protivín Pivovar Protivín, a.s.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Kontaktní osoba:
Martina Košťálová
Tel: 736 685 710
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.