Obchodní zástupce / zástupkyně oken a dveří Rychnov nad Kněžnou

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou

Nabízený plat:

25000 - 40000 Kč

Značka:

20123220749

Firma:

MATRIX a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Práce s PC

Náplň práce

WINDOWS společnosti MATRIX a.s. hledá obchodníka pro dřevěná, hliníková i plastová okna a dveře.
Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na e-mail kariera@matrix-as.cz.

Požadujeme:
- SŠ /SOU vzdělání
- obchodní znalosti, komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce
- pečlivost a samostatnost, znalost práce na PC
- příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost a loajalitu
- praxe se stejným či příbuzným produktem
- řidičský průkaz sk. B
- chuť učit se nové věcí a profesně se vyvíjet
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- komunikace se zákazníky, navazování nových kontaktů a zasmluvňování zakázek
- komunikace s oddělením logistiky a montáže a s produkcí při zadávání zakázek do výroby.
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouhodobou perspektivou
- práce se špičkovým portfoliem produktů v příjemném, dynamickém kolektivu
- kombinace práce na homeoffice s výjezdy do terénu
- firemní automobil, mobilní telefon a notebook
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- fixní mzdu + bonusy z prodeje bez limitu
- moderní prostředí, perspektivu, zázemí stabilní firmy, personální jistotu
- dotované stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, levnější elektřina
- výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, 13. plat.