Učitel /ka IKT Nymburk

Aktualizováno:

24. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nymburk

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

32800 - 42780 Kč

Značka:

28673160716

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

Náplň práce

Požadujeme: VŠ v oboru (i nedokončené) v libovolné kombinaci.

Nabízíme: plný úvazek na školní rok 2024/2025 s nástupem 26.8.2024 ( přípravný týden v srpnu); vlastní notebook a kabinet. Zajištění výukových materiálů a vybavení pro výuku, zapojení se do mezinárodních aktivit školy; Erasmus+ Zahraniční výjezdy a školení, výměnné pobyty žáků a job-shadowing v partnerské škole v Německu a v Bulharsku; konzultace, semináře, možnost osobního rozvoje, ohodnocení aktivního přístupu k výuce.

Možnost ubytování. Možnost stravování ve školní jídelně, čerpání finančních prostředků FKSP, 40 dní dovolené, 12 dní samostudia;

Kontakt: osobně, emailem nebo telefonicky od 6:00 - 14:00hod.