Pracovníci v sociálních službách - pro Domov pro seniory Kutná Hora

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

28779800770

Firma:

Domov Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služeb

Náplň práce

Upřesnění:
- komplexní provádění pečovatelských činností a prací u imobilních i mobilních klientů, spojených s přímým kontaktem s klienty. Nepřetržitý pracovní režim - 37,5 h/týd.,
12 h směny denní x noční směny
- požadavky - zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B, trestní bezúhonnost

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Výše hrubé mzdy se pohybuje dle praxe.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na penzijní připojištění, 5 týd. dovolené, bezúroční půjčky, atd.

V případě zájmu se hlaste telefonicky (každý den, 8-14:00), e-mailem, nebo se dostavte osobně na adresu pracoviště (po telefonické domluvě - Po-Pá).