Vedoucí montáží a staveb (ČOV) Čáslav

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Čáslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

id1052

Firma:

ETHIC HR, s.r.o.

Požadavky

VŠ/SŠ stavební/strojní – (obor vodní stavby výhodou).
Praxe přímo v tomto oboru VH staveb samozřejmě výhodou, ne podmínkou.
Zkušenosti s montážemi.
Schopnost vedení kolektivu do cca 10 pracovníků.
Dovednost jednání se stavebními firmami a subdodavateli.
Orientace v technické dokumentaci.
Schopnost projektového řízení.
Zkušenosti s elektroinstalacemi (osvědčení z vyhl.č.50/78 Sb.) – výhodou.
Zkušenosti s MaR, automatizací a PLC – výhodou.
Schopnost a ochota učit se novému oboru.
Znalost práce v CAD programech (ArchiCad výhodou).
Aktivní znalost MS Office (Word, Excel).
Znalost AJ/RJ – výhodou.
Smysl pro pořádek, systematičnost, plánování, projektové řízení, ale i jednání se subdodavateli, generálním dodavatelem, ale i s montéry, tedy i vedení lidí.
ŘP sk. B.

Náplň práce

Po podpisu společnosti smlouvy o dodávce buď ČOV na klíč včetně stavební části, anebo dodávky technologie ČOV včetně montáže, tak je tato smlouva vedoucím převzata, nastudována, včetně projektu, a následně krok po kroku zrealizována až po zdárné dokončení zakázky a její předání.

Nabízíme

Dlouhodobé perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností profesního a kariérního růstu.
Moderní technické zázemí a vybavení.
Firemní zázemí, příjemné pracovní prostředí, vstřícní a spolehliví spolupracovníci.
Motivující finanční odměňování, prémie, bonusy.
Služební mobil, příspěvek na penzijní pojištění.
Služební automobil podle potřeby.
Stravenky / stravenkový paušál.
5 týdnů dovolené.
Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Poznámka

TopolWater - zaměření na čištění odpadních vod.

Profil společnosti: TopolWater, s.r.o. byla založena v roce 1990 a v současné době je firmou s cca 80 zaměstnanci. Předmětem činnosti je výroba a instalace zařízení, určených pro čištění odpadních vod. Výroba čistíren pro rodinné domy, chaty a drobné provozovny, anebo čistírny pro menší obce a pro biologicky znečištěné odpadní vody z průmyslových provozů.

Dosud realizované projekty v Česku, ale i v zahraničí, např. Polsko, Švédsko, Norsko, Srbsko, Kosovo, Afrika, Trinidad.

Adresa zaměstnavatele: Nad Rezkovcem 1114/2, Čáslav.
Webové stránky: www.topolwater.com.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční v sídle společnosti TopolWater, Čáslav.

Předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Kontaktní osoba:
Markéta Schmidtová