Obsluha CNC strojů - frézař Kunovice

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kunovice

Nabízený plat:

200 - 220 Kč

Značka:

29222620708

Firma:

Aircraft Industries, a.s.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

práce na CNC frézkách - kusová/zakázková výroba, úprava v programu a korekce nástrojů HEIDENHAIN,
SINUMERIK, upínání obrobků a obsluha manipulační techniky - jeřáb, elektrický vysokozdvižný vozík ručně vedený (školení zajištěno), konzultace s programátorem a technologem, kontrola kvality a měření výrobků, preventivní údržba strojů, vzdělání SOU/SŠ strojní (technické), praxe na CNC strojích min. 3 roky - znalost systému HEIDENHAIN, SINUMERIK, znalost technologie obrábění a celková orientace v oboru, orientace ve výkres. dokumentaci, znalost práce s dílenskými měřidly, práce na PC - základní uživatelská znalost, tech. a manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, přesnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu, zajímavá práce v perspektivní a stabilní společnosti, možnost profesního a odborného růstu, školení, příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, flexipasy, cílové odměny při včasném splnění úkolů, kontakt telefonicky nebo e-mailem