Hlavní účetní Bystřice pod Hostýnem

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Bystřice pod Hostýnem

Nabízený plat:

17543 - 25778 Kč

Značka:

29211020769

Mateřská škola Radost, Bystřice pod Hostýnem, Schwaigrovo nám. 1365, okres Kroměříž, příspěvková org

Požadavky

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta, Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Náplň práce

Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: komplexní vedení účetnictví účetní jednotky včetně zpracování mezd, zpracování veškerých účetních a statistických výkazů, zajišťování bezhotovostního platebního styku, tvorba, zpracování rozpočtu školy, kontrola čerpání rozpočtu, zařazování, odpisování majetku a sestavování odpisového plánu
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru ukončené maturitní zkouškou, zkušenosti se zpracováním účetnictví v délce alespoň 1 rok, zdravotní způsobilost, právní bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům, znalost účetnictví a daňové problematiky příspěvkových organizací, znalost účetního programu Gordic výhodou, uživatelské dovednosti práce s počítačem (MS Office), organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem, týmového ducha, flexibilitu a odolnost vůči stresu
- Nabízíme: úvazek 0,75 (30 hodin tydně), pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, platová třída č. 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe, možnost dalšího rozvoje, závodní stravování, příspěvek FKSP, sick days, nástup do zaměstnání od 1. 6. 2024

- Životopis a prohlášení o tom, že uchazeč splňuje požadavky uvedené v podmínkách
výběrového řízení, uchazeč zašle na email reditelka@msradostbph.cz nejpozději do 15. 5. 2024.
Zasláním životopisu uděluje uchazeč souhlas MŠ Radost se zpracováním osobních údajů pro
účely výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit nebo nevybrat
žádného uchazeče.
Jakékoliv dotazy k pracovní pozici hlavní účetní školy konzultujte s ředitelkou MŠ Radost
Mgr. Bc. Andreou Čechovskou, tel.: 730 189 126 nebo emailem reditelka@msradostbph.cz.