Řidič "C" - DPP/DPČ Holešov

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Holešov

Nabízený plat:

180 - 220 Kč

Značka:

29211040751

Firma:

LUKO, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

pracoviště Holešov
- Náplň práce: rozvoz potravin pro určené zákazníky
- ŘP C podmínkou, Praxe v oboru výhodou
- práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, PD Po-Pá 6:00-14:30 hod. - dle dohody
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: luko@lukoholesov.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.