Dojič/ka - nahaněč/ka Břest

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Břest

Nabízený plat:

34000 Kč

Značka:

29211060733

Firma:

Zámoraví, a.s.

Náplň práce

PRACOVIŠTĚ Farma Břest
- Požadavky: firma na pozici zaučí, kladný vztah ke zvířatům, zdravotní způsobilost k výkonu práce
- PD: Po-Pá 3:00-10:00 hod.,15:00-21:00 hod., 1x za 14 dnů So a Ne, nástup možný ihned
- Benefity: penzijní připojištění, naturálie - obilí, brambory
- kontakt osobně na pracovišti Po-Pá 9:00 hod - 11:00 hod. (paní Ing. Hájková 775 039 321), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ekonom@zamoravi.cz