Zástupce vedoucího svařovny Záchlumí

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Záchlumí

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

29211140758

Firma:

OK Záchlumí, a.s.

Požadavky

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Náplň práce

Několikaletá praxe ve svařování.Základní znalost normování práce.Znalost práce v programech MS Office.Znalost čtení technické dokumentace v oboru strojírenství(kovovýroba).Průkaz jeřábník/vazač a průkaz VZV.
Zajišťuje realizaci výrobních zakázek přidělených středisku.Provádí ověřování výkonových norem .Spolupracuje s ostatními výrobními úseky při zajišťování vnitropodnikových kooperací.