Strojní mechanik (m/ž) - až 50.000 Kč v čistém

Aktualizováno:

15. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Tachov

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč za měsíc

Značka:

A10372

Zařazeno na pozici:

Mechanik Tachov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Vzdělání v technickém oboru
* Praxi v oboru mechanik, mechatronik apod.
* Znalost německého nebo anglického jazyka alespoň dobré základy (úroveň A1)
* Technická zdatnost, samostatnost, pečlivost
* Ochotu pracovat na ranní + odpolední směnu
* Vyhláška 50 by byla velkou výhodou, ale není podmínkou

Náplň práce

V lokalitě Tachovska hledáme strojního mechanika či mechatronika. Pokud máte odborné znalosti a zkušenosti v oblasti údržby strojů a zařízení, čeká na vás zajímavá pracovní výzva. Pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme zpět.
* Seřizování a údržba výrobních strojů
* Programování výrobních automatů
* Údržba strojů a zařízení

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení - dle praxe až 50.000 Kč v čistém
* Stravenky 100 Kč
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523