Instruktoři autoškoly sk. B, C Kopřivnice

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

160 - 200 Kč

Značka:

29032480726

Firma:

K.I.S.S. vzdělávání s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

z:13.3.2024, a:15.4.2024

Společnost K.I.S.S. vzdělávání s.r.o. hledá Instruktora výuky a výcviku pro autoškolu na provozovně v Kopřivnici, podmínkou je profesní průkaz učitele autoškoly v rozsahu skupin B

Odměna dle zkušeností a rozsahu spolupráce. Spolupráce na DPP možná.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte prosím, telefon: Kysová Iveta 739 093 819.