Operátor/ka výroby v Kopřivnici Kopřivnice

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Značka:

A8841

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Nutná manuální zručnost
* Ochota pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu
* Dobrý zdravotní stav
* Fyzickou zdatnost

Náplň práce

Hledáme šikovné kolegy do výroby v Kopřivnici!

Staňte se součástí týmu stabilní a uznávané německé firmy s bohatou historií a rodinnými tradicemi. Nezbytné zkušenosti nejsou podmínkou – rádi Vás zaučíme. Žijete-li v okolí Kopřivnice, neváhejte se přihlásit! Pokud nejste z okolí, nevadí – dopravu zajišťujeme z měst Nový Jičín, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm a Rožnov pod Radhoštěm.
Nabízíme pracovní příležitost spolehlivým a motivovaným jedincům nad 18 let , ochotné pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme

* Výkonnostní bonus
* Příplatky za směnnost (práce přesčas, práce v noci)
* Příplatek za práci o víkendu a ve svátek
* 13. a 14. plat
* Spoustu dalších benefitů
* Svozový autobus zdarma
* Závodní stravování: oběd za 25 – 35 Kč

Kontaktní osoba:
Lenka Linartová
Tel: +420 603 534 954