Provozní asistent/asistentka ojetých vozů v Choustníkově Hradišti Choustníkovo Hradiště

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Choustníkovo Hradiště

Nabízený plat:

32000 - 38000 Kč

Značka:

29213360797

Firma:

OLFIN Car s.r.o.

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:
- každodenní komunikace se zákazníky, administrativní podpora prodeje vozů, vedení samostatné pokladny, komunikace s ekonomickým oddělením, péče o zázemí autosalonu, dobrá úroveň práce s PC

POŽADAVKY :
- minimálně SŠ vzdělání
- reprezentativní a komunikativní vystupování
- profesionální přístup k pracovním povinnostem
- řidičské oprávnění sk. B
- praxe na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME :
- pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
- 23 dní dovolené
- stravenky ve výši 90 Kč/den
- zázemí společnosti s 30 lety praxe
- motivační osobní ohodnocení
- atraktivní pracovním prostředí
- sportkarta částečně hrazená zaměstnavatelem